Галузеві рішення

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

Детальніше   

Рішення для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Детальніше   

Рішення для управління операційною діяльністю амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних медичних організацій різних організаційно-правових форм.

Детальніше   

Рішення для автоматизації управління і обліку на підприємствах житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми.

Детальніше   

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку сільськогосподарських підприємств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

Детальніше   

Рішення для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку комбінатів хлібопродуктів, елеваторів, борошномельних і комбікормових заводів будь-якого розміру та типу.

Детальніше   

Рішення призначене для автоматизації управління діяльністю середніх і великих сільськогосподарських підприємств різних організаційно-правових форм.

Детальніше   

Рішення ERP-класу для управління компаніями, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, зокрема, для вертикально-інтегрованих холдингів, які реалізують повний цикл будівництва.

Детальніше   

Рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі та автоматизації повного інвестиційного циклу діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника.

Детальніше   

Рішення для автоматизації обліку, фінансового планування, управління фінансовими ресурсами і аналізу фінансово-господарської діяльності підрядних будівельних організацій.

Детальніше   

Рішення для автоматизації планування та управління операційною діяльністю в будівельних організаціях усіх рівнів (генеральні підрядники, підрядники та субпідрядники будівництва).

Детальніше   

Рішення для автоматизації бухгалтерського, управлінського, юридичного та адміністративного обліку в компаніях-власниках комерційної нерухомості, управлінських компаніях, девелоперських структурах.

Детальніше   

Рішення для управління компаніями, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом, мають роздрібні магазини чи кав'ярні при автозаправному комплексі (АЗК).

Детальніше   

Доповнення для програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" , "BAS Бухгалтерія КОРП" і "BAS АГРО. Бухгалтерія", яке дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, які на обліку мають акцизні місця зберігання пального.

Детальніше   

Рішення BAS

Галузеві та спеціалізовані рішення